جستجو

استراتژی های بازاریابی دیجیتال

استراتژی های بازاریابی دیجیتال بر اساس دستیابی به یک هدف خاص طرح ریزی می شوند , با استفاده از تکنیک های روز که منجر به رشد کسب و کار خواهند شد

بازاریابی ایمیلی با فراست سیستم

بازاریابی ایمیلی

ارسال پیام های تبلیغاتی برای معرفی محصولات به مشتریان باقوه و حفظ ارتباط با آنها.
بازاریابی اشتراکی با فراست سیستم

بازاریابی اشتراکی

این نوع بازاریابی به صورت مشترک توسط صاحبان کسب و کار به منظور تبلیغ محصولات صورت می پذیرد
بازاریابی شبکه اجتماعی با فراست سیستم

بازاریابی شبکه اجتماعی

تولید محتوای با کیفیت برای جلب توجه کاربران به سمت و سوی اهداف کسب و کار
بازاریابی محتوا با فراست سیستم

بازاریابی محتوا

تولید محتوای ارزشمند برای مخاطبان هدف و کاربران بالقوه و در نتیجه افزایش ترافیک وب سایت

پادشاهی به نام محتوا

محصولات خود را در شبکه های اجتماعی بفروشید

بدون ترک شبکه اجتماعی , خرید کنید!

در گذشته رسانه های اجتماعی صرفا برای برقراری ارتباط طراحی شده و کسب و کارها می توانستند محصولات خود را به نمایش بگذارند و قابلیت خرید مستقیم محصول فراهم نبود . اما این امکان فراهم آمده که در کنار معرفی محصولات و همچنین نمایش ویدیوهای تبلیغاتی , کاربران بتوانند محصولات را نیز به طور مستقیم خریداری کنند . با توجه به اینکه این امکان منحصر به فرد و جدید نیست اما در حال رشد و توسعه است.

پرسش و پاسخ: دیجیتال مارکتینگ

 • بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای کسب و کار موثر است؟

  قطعا این شیوه موثر است و عدم استفاده از این روش نیز می تواند برای کسب کار مضر باشد . در واقع رسانه های آنلاین جز جدایی ناپذیر هر کسب و کاری هستند.
 • مزایای استفاده از بازاریابی در شبکه های اجتماعی؟

  بازاریابی در شبکه های اجتماعی روند کسب و کار را تغییر خواهد داد. روزانه کاربران بسیار زیادی از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. در واقع ارتباط و تعامل بهتری از طریق این رسانه ها با کاربران برقرار خواهد شد که به فروش بیشتر کسب و کار و نیز کمک خواهد کرد
 • چطور میشه میزان موفقیت در شبکه های اجتماعی رو سنجید؟

  میزان موفقیت در شبکه های اجتماعی از میزان کاربرانی که از صفحه دیدن کرده اند و از مطالب موجود در صفحه استقبال کرده اند بدست خواهد آمد . اما مهم ترین مساله این است که چه میزان از این کاربران به سمت سایت هدایت می شوند و چه میزان تبدیل به مشتری خواهند شد
 • کدام شبکه ی اجتماعی برای بازاریابی مناسب تر است؟

  به طور 100% پاسخی برای این سوال وجود ندارد . اما به طبع می بایست در جایی باشید که کاربران شما در آن شبکه ی اجتماعی حضور دارند. ( اینستاگرام با توجه به بیش از یک میلیارد کاربر!)
 • چه محتوایی کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد؟

  هر محتوایی که برای کاربران ارزشمند باشد , اعم از کتاب الکترونیکی , فیلم , وبینار و ....
 • کسب و کار من برای بازاریابی به شبکه های اجتماعی احتیاج دارد یا یک بلاگ؟

  وبلاگ یکی از موارد غیر قابل انکار در بازاریابی به حساب می آید , بدین صورت که با توجه به تخصص مختص به کسب و کار مطالبی به کاربر ارائه میشود و با توجه به کلمات کلیدی محبوب برای جستجو که می تواند حتی در شبکه های اجتماعی به عنوان یک پیوند به اشتراک گذاشته شود . و در نهایت تلفیقی از شبکه های اجتماعی و وبلاگ مفید فایده است.
 • تولید چه محتوایی در شبکه های اجتماعی موثر خواهد بود؟

  در واقع جواب این سوال بستگی به مخاطب دارد که میزان علایق آنها به مطالب به چه صورت است که می توان از طریق راه کارهایی از جمله پرسش و پاسخ به این مهم دست پیدا کرد
 • نکات کلی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال ؟

  ارسال مداوم محتوا بروی شبکه های اجتماعی , شرکت در گفتگوها و پاسخ به پرسش ها و تعامل با مخاطب بدون اینکه هدف را فروش محصولات قرار دهید.

ایمیل مارکتینگ با فراست سیستم

ایمیل مارکتینگ

یکی از مقرون به صرفه ترین روش های بازاریابی دیجیتال . تمرکز این روش حفظ مشتریان وفادار و در مرحله بعدی جذب مشتریان جدید است.با استفاده از این روش کاربر بالقوه و یا مشتریان به خرید مجدد ترغیب خواهند شد و در وهله بعدی ارائه اطلاعات مفید و هدفمند به کاربران است..

بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار برای موتورهای جستجو و در نتیجه ترافیک بیشتر وب سایت. در واقع بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو جزو ملزومات بازاریابی دیجیتال محسوب میشود.بنابراین با استفاده از این روش مشتریان بالقوه افزایش پیدا خواهند کرد و درهمین راستا فروش نیز افزایش خواهد داشت.
بهینه سازی موتور های جستجو برای فروشگاه اینترنتی

افزایش بازخورد های مشتریان در بازاریابی دیجیتالی

افزایش نرخ تبدیل در بازاریابی دیجیتال

بسیاری از کسب و کارها از بازاریابی دیجیتال برای اهداف گوناگونی استفاده میکنند که در وهله ی اول ترافیک وب سایت خود را افزایش دهند . اما در واقع مهم ترین جنبه موفقیت در دیجیتال مارکتینگ, ترافیک وب سایت نیست بلکه نرخ تبدیل کاربران بالقوه به مشتری می باشد. با توجه به گزارش های ارائه شده در همین راستا 59% درصد از مشاغل آنلاین تمامی فعالیت های بازاریابی دیجیتال خود را معطوف به همین نکته ی کلیدی کرده اند.
59
استفاده از نرخ تبدیل
70
نظر مثبت بر روی محصولات

Filters
Sort
display